Čierny Brod - Vízkelet

Pracovná ponuka

Dátum zverejnenia: 04/03/2020

Obec Čierny Brod príjme do pracovného pomeru na obecný úrad  dve administratívne pracovníčky. Nástup možný ihneď.

Náplň práce:

  1. pokladňa, registratúra, korešpondencia, osvedčovanie listín a podpisov na listinách, referentka CO, ostatné administratívne práce, zápisnice OZ
  2. evidencia obyvateľstva, správa miestnych daní a poplatkov, rozhodnutia o určení a zrušení súpisného čísla, potvrdenia, osvedčovanie listín a podpisov na listinách

Požiadavky:

– min. stredoškolské vzdelanie s maturitou

– práca s PC: MS Office, internet, hospodárska korešpondencia

– spoľahlivosť, zručnosť, zodpovednosť, flexibilita

– vodičský preukaz sk. B

Plat:

– na základe Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, tj. min. 642 €.

Miesto výkonu práce:

Obecný úrad v Čiernom Brode

Žiadosti a životopisy so súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. posielajte na adresu obecného úradu: Obec Čierny Brod, Čierny Brod 1, 92508 alebo na e-mail: obecciernybrod@stonline.sk.

Bližšie informácie na telefónom čísle: 0317020755