Čierny Brod - Vízkelet

Výberové konanie

Dátum zverejnenia: 14/02/2018

Zamestnajte sa u nás! Budeme to ťahať spolu.

Drôty, kordy a vlákna z Hlohovca a Sládkovičova nájdete všade okolo vás. Vyrábame drôtiky tenšie ako jeden mikrometer, aj hrubé drôty, čo držia mosty nad vodou. Kord z Bekaertu je v každej tretej pneumatike, pomáhame ťažiť ropu, loviť ryby a to, že tak dobre držia zátky vo fľašiach šampanského, sme tiež zariadili my.

V Bekaerte hovoríme, že ťaháme drôty. Na Slovensku ich ťaháme už 16 rokov, v prevádzkach v Hlohovci a v Sládkovičove; vo svete už viac ako 130 rokov. Bekaert je najväčší výrobca drôtu na svete. Na Slovensku je nás už viac ako 2400. A hľadáme nových kolegov. Pritiahnite si aj vy svoju príležitosť a nominujte sa do nášho tímu.

Vďaka novým projektom neustále rastieme a rozširujeme výrobu. Darí sa nám, a to najmä vďaka ľuďom, ktorí u nás pracujú. Pracujeme ako jeden tím a ťaháme to spolu. Z kolegov sa stávajú priatelia. V Bekaerte pracujeme rukami a myslíme hlavou, nehrozí nám stereotyp pásovej výroby. Každý si nájde svoje uplatnenie – čerstvý absolvent, alebo skúsený špecialista, muž aj žena.

Momentálne hľadáme elektrikárov, operátorov výroby a vodičov vysokozdvižných vozíkov.

A aké sú hlavné dôvody, prečo sa stať drotárom?

Vzťahy i starostlivosť na jednotku

Vedenie sa k zamestnancom správa s úctou, majster od vás nechce nemožné, tiež bol svojho času operátorom. Tešíme sa z dobrých vzájomných vzťahov.

Istota

Vyrábame rôzne produkty pre celý svet, kríza – nekríza, u nás bude práca vždy. Stanete sa kmeňovým zamestnancom. Pracujú u nás celé rodiny.

Dobrá odmena

Zaplatíme vám poctivé peniaze, ktoré vám na účet účet prídu vždy včas. Prispejeme vám na hypotéku, dáme vám 13. plat a keď chcete, môžete si zarobiť aj vďaka nadčasom.

Pestrá práca

Pracujeme rukami a myslíme hlavou, nie sme pásová výroba v automobilovom priemysle. Niečo sa tu naučíte a môžete profesne rásť.

Bližšie informácie ku pracovným ponukám dostanete na tel. čísle: +421 904 161 161, maile: praca@bekaert.com, alebo na webovej stránke www.smedrotari.sk